Uwaga!

Błękitnokrwiści czekają na wasze blogi!

Możecie tutaj podawać linki do waszych blogów ;) Z chęcią je przeczytam i proszę o odegranie się tym samym.
RiDa Znalezione obrazy dla zapytania wolf gif

8 komentarzy:

 1. Zapraszam na :
  http://nirela-one-direction.blogspot.com/
  Mam nadzieję że Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na kolejny rozdział u mnie na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każda planeta naszej galaktyki posiada pokłady magicznej energii zwanej fluxem. Tutaj na Akillianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątkiem są mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie.
  Niestety 15lat temu planeta Akillian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactik Football.
  15 LAT BEZ DRUŻYNY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. NIC TYLKO LÓD I ŚNIEG.
  Ale nadzieja powraca. Młodzi, nowi zawodnicy chcą przywrócić Akillianowi oddech. Mają szanse odmienić nasz los. GALACTIK FOOTBALL.
  http://galactik-football-fanfiction.blogspot.com/

  Chance Harbor to miasteczko położone w północnej części stanu Waszyngton. Od dziecka mieszkają tutaj trzy dziewczyny, które przyjaźnią się od przedszkola. Diana, Faye i Emma są zgraną paczką. Wiodą spokojne i beztroskie życie, aż do czasu kiedy do Chance Harbor nie wprowadza się piątka przystojnych osiemnastolatków. Każdy z nich jest niebezpieczny, zniewalająco przystojny oraz skrywa tajemnice. W miasteczku zaczynają zdarzać się dziwne rzeczy…
  Zaginięcia, zabójstwa oraz groźby…
  Życie trzech przyjaciółek zaczyna wywracać się do góry nogami, a najbrudniejsze sekrety mieszkańców zaczynają wychodzić na jaw…
  Wkrótce ujawniona zostaje tajemnica, która na zawsze zmienia sposób postrzegania rzeczywistości przez dziewczyny…
  Czy po raz kolejny zaufają? Czy dobrze wybiorą? Co z tym wszystkim wspólnego mają nowi przybysze?
  http://fuckingbiglove.blogspot.com/

  Katie rok temu straciła ukochanego- Kai’ a podczas pościgu. Obiecała sobie, że już nigdy nie wystartuje mimo tego, że była mistrzynią nielegalnych wyścigów samochodowych. Dziewczyna jednak nie porzuca swojej pasji i zajmuje się naprawą oraz ulepszaniem samochodów. Pewnej nocy, gdy nie mogła spać wyszła na spacer i została ofiarą wypadku. Budzi się w domu Louisa Tomlinsona, który bierze udział w nielegalnych wyścigach, co lepsze jest mistrzem. Chłopak jest strasznie nerwowy i łatwo traci panowanie nad sobą. Poznaje jego przyjaciół. Na początku nie pałają do siebie sympatią, ale z dnia na dzień poznają się lepiej i zbliżają się do siebie. Louis zabiera ją na jeden z wyścigów, a ona przypomina sobie zdarzenia z przyszłości. Jednak czy wyzna Louisowi prawdę o tym, kim była w przyszłości? Czy jej przyszłość ją w końcu dopadnie? Co takiego skrywa Letty- matka Katie? Czy Vexy (pseudonim Katie) ‘zmartwychwstanie’ i dalej będzie królową toru? Czy dwie tak samo uparte osoby znajdą porozumienie i szczęście w świecie pełnym pieniędzy, narkotyków, pięknych kobiet i nielegalnych wyścigów? Dowiesz się czytając:
  http://ride-or-die-louis-and-katie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy!!! ;D @AriaHeros & @WampireczkaKati
  http://gorzkoslodkieonedirection.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. [Przepraszam za SPAM]
  Poznając ludzi głębiej jesteśmy w stanie zauważyć, że czasem ci odważni - najbardziej się boją, ci pozoru szczęśliwi - najbardziej się smucą, a ci, których postrzegamy za skamieniałych - płaczą wieczorem. Pozory mogą mylić, a strach może zwyciężyć każdego, szczególnie ten po stracie ukochanej osoby. Czasem to właśmie jeden przypadek popycha nas do wydarzeń, które niszczą nas od środka. A wieczorem, kiedy jesteśmy sami i zdejmujemy skamieniałą maskę i patrzymy w lustro, dopiero dostrzegamy jak bardzo jesteśmy słabi.
  ♡ Zapraszam na loving-enemy.blogspot.com ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam:
  http://believe-for-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam:
  http://too-young-to-die-x.blogspot.com
  http://summer-change-my-life.blogspot.com
  http://katie-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń